Dotace pro firmy

Dotace z Evropské unie na rozvoj podnikání nejsou určeny jen velkým zaběhlým firmám. Získat je mohou také malí a střední podnikatelé. Bez dobrých znalostí a zkušeností je však někdy náročné se ve všech pravidlech jednotlivých programů zorientovat. A právě od toho jsme tu my. Dokážeme získat dotace pro začínající podnikatele, malé, střední ale i velké firmy.

Potřebujete pomoci vybrat správnou dotaci?

RES+ Dotace na nákup FTP do 1 MWp

Uvažujete ve vaší společnosti o nákupu fotovoltaických panelů na výrobu energie pro vaši vlastní spotřebu a jeji distribuci do přenosové sítě? Pak je dotace RES+

Jak to funguje

1

Oslovíte nás

2

Proběhne
společná schůzka

3

Sepíšeme
projektový záměr

4

Podáme žádost
o dotaci

5

Obdržíte finance

6

Pomůžeme vám
s realizací projektu

Váš úspěch je naše odměna

Naše odměna vzniká až po úspěšném schválení dotace

case study

Díky naší práci může Synga s.r.o. pomáhat s umělou reprodukcí v České republice

Se společností Synga s.r.o. spolupracujeme od prvních let jejího založení.  Synga se zabývá výzkumem v oblasti embryologie, výroby a distribuce laboratorních pomůcek a prostředků. Cílem společnosti je inovovat a přinést do embryologických laboratoří lepší výrobky, navrhované lidmi, kteří je každý den používají ve své práci.

Společnosti jsme pomohli získat dotaci na výzkum a vývoj těchto pomůcek, tak aby výrobky získaly všechny potřebné certifikáty a mnozí z Vás jste se stali jejich pravidelnými odběrateli.

V současné době spolupracujeme se společností na projektu, díky kterému budou průběžně doplňovány nové průměry a typy pipet, aby se zajistila pružná reakce na měnící se potřeby laboratoří a IVF klinik. Nejnověji spolupracujeme se Syngou na projektu výroby souboru mikropipet pro ICSI financovaného z programu pro podnikatele. Systém Synga je nejvyužívanějším systémem svého druhu v ČR a úspěšně proniká i na světové trhy.

Naše pomoc pomáhá ve všech oborech. Budeme rádi, když se na nás obrátíte.

Jste nováček a potřebujete pomoci s dotací?