Dotace pro startupy

Máte skvělý nápad, nadšené lidi kolem sebe, ale chybí vám finance na rozjezd startupu? Jsme tu přesně pro vás. Zajistíme peněžní podporu buď formou dotace pro startupy, nebo pomocí kooperativního financování. Nabídneme i další možnosti, jak nakopnout váš business. S našimi zkušenostmi se nám pro české startupy podařilo získat už stovky milionů korun. Buďte mezi nimi i vy. 

Jak to funguje

1

Oslovíte nás

2

Proběhne
společná schůzka

3

Sepíšeme
projektový záměr

4

Podáme žádost
o dotaci

5

Obdržíte finance

6

Pomůžeme vám
s realizací projektu

Váš úspěch je naše odměna

Naše odměna vzniká až po úspěšném schválení dotace

case study

Pomohli jsme s rozvojem přepravních služeb u nás

Jsme hrdí na to, že jsme mohli být u začátků tak inovativní a dynamicky rostoucí společnosti, jako je Zaslat s.r.o.

Společnost Zaslat nás v roce 2016 oslovila s prosbou o zajištění dotace pro jejich začínající business. Díky úspěšně podané žádosti o dotaci v programu the Country for the Future jsme společně nastavili obchodní cíle společnosti a zajistili dostatečné cashflow pro realizaci projektů.

Nejen díky tomuto úspěchu bylo Zaslat v roce 2020 vybráno mezi 50 subjektů prestižního hodnocení Deloitte’s Technology Fast, ve kterém se umístilo se na 10 místě Rising Start category. Po poskytnutí dotace tak mohlo Zaslat nastartovat svůj dlouhodobý růst a urychlit tak expanzi i na zahraniční trhy. Business model této společnosti byl úspěšně zopakován už ve 3 dalších zemích.

Jsme připraveni pomoci i vám.

Jste nováček a potřebujete pomoci s dotací?