Dotace pro startupy

Máte skvělý nápad, nadšené lidi kolem sebe, ale chybí vám finance na rozjezd startupu? Jsme tu přesně pro vás. Zajistíme peněžní podporu buď formou dotace pro startupy, nebo pomocí kooperativního financování. Nabídneme i další možnosti, jak nakopnout váš business. S našimi zkušenostmi se nám pro české startupy podařilo získat už stovky milionů korun. Buďte mezi nimi i vy.

 

0 +
Projektů v portfoliu
0 %
Úspěšnost v žádostech o dotace
0 +
Ůspěšných žádostí o dotaci
0
Stabilních expertů na dotace

Co nabízíme

Našim klientům poskytujeme full servis v oblasti získávání financí z různých fondů, ať už z těch českých, nebo evropských. Poskytujeme podporu jak před samotným podáním žádosti, tak i během celého procesu realizace projektu. 

– Vyhodnotíme vhodné možnosti financování pro dané účely

– zajistíme, aby se o projektu vědělo

– pomůžeme s kontrolními a průběžnými zprávami.

Aktuální výzvy pro startupy

Jste na začátku svého podnikání, máte nápady, ale nemáte peníze na jejich realizaci? Evropská unie podporuje také začínající podnikatele, kteří přijdou s originálním, nadějným a životaschopným podnikatelským záměrem. Pomůžeme vám nejen s počáteční formulací vašeho projektu, ale i s jeho realizací. Ušetříme vás zejména časově náročného papírování a složité administrace. Vše už máme v malíčku a rádi to uděláme za vás. 

Pomůžeme vám zorientovat se v dotačních programech z různých oblastí a najdeme nejvhodnější cestu pro financování vašeho projektu.

case study

Pomohli jsme s rozvojem přepravních služeb u nás

Jsme hrdí na to, že jsme mohli být u začátků tak inovativní a dynamicky rostoucí společnosti, jako je Zaslat s.r.o.

Zaslat nás v roce 2016 oslovilo s cílem zajištění dotace pro jejich začínající internetovou přepravní službu. Po schválené žádosti o dotaci v programu The Country for the Future jsme společně nastavili obchodní cíle společnosti a zajistili dostatečné cash flow pro realizaci projektů.

Nejen díky tomuto úspěchu bylo Zaslat v roce 2020 vybráno mezi 50 subjektů prestižního žebříčku Deloitte Technology Fast, ve kterém se umístilo na skvělé 10. příčce v kategorii Rising Stars. Zaslat tak uspělo v kategorii, kde začínali dnes nepřehlédnutelní světoví hráči jako Prusa Research, Kiwi.com či STRV.

Díky dotaci Zaslat skutečně nastartovalo svůj dlouhodobý růst a urychlilo svou expanzi i na zahraniční trhy. Jejich byznys model byl úspěšně zopakován už ve 3 dalších zemích.

Komu už jsme pomohli získat dotaci

Další služby

MentoringKaždý potřebuje občas ukázat ten správný směr. Poradíme vám, jak nastavit váš byznys model, kam zaměřit vaše aktivity, jak naplánovat vaše budoucí projekty či jak se připravit na smysluplný vstup investorů.

Jsme tu pro vás od začátku až do konce. Pomůžeme vám ve všech fázích tvorby byznys plánu – od analýzy trhu, produktu či cílové skupiny přes samotnou obchodní strategii až po prodej vašich produktů a služeb.

Projektový consulting

Je načase proměnit váš projektový záměr ve skutečnost. Náš zkušený tým vám pomůže s nastavením etap, cílů, výstupů či rozpočtu projektu.

V rámci konzultací řešíme jak projekty vznikající „na zelené louce”, tak změny, inovace a optimalizace existujícího řešení. Dokážeme vám také dodat návrhy alternativního řešení stávajících procesů.

Pro váš projekt nakonec obstaráme podporu formou dotace nebo jakýchkoliv jiných investičních zdrojů. Jsme připraveni, jestli jste vy.

Kooperativní financování

Dotacemi to u nás nekončí. Je spousta dalších cest, jak začít realizovat vaše plány. Pro vaše projekty a aktivity vám obstaráme vhodný zdroj financí, aby nezůstalo jen u dobrého nápadu.

Spolupracujeme s celou řadou investorů, investičních fondů, CSR a nadačních fondů či crowdfundingovými platformami. Napište nám a my vyhodnotíme, jaké možnosti financování jsou pro vás optimální.

 

Propojování a networking

Díky naší 13leté praxi máme kolem sebe mnoho zkušených partnerů, kteří vám pomohou se zajištěním různých služeb potřebných ve vašem byznysu a aktivitách.

Zajistíme pro vás ty nejlepší akcelerační huby, právní a účetní služby či marketingové agentury. Dokážeme vám tak pomoci v jakékoliv fázi vašeho podnikání.

Zavolejte nám

Napište nám

Máte zájem o dotaci? Napište nám

Vyberte jaký jste subjekt?