Dotační specialista / Junior Project Manager

Kdo jsme? 

Jsme renomovaná dotační a poradenská společnost, která se na trhu dotací a investičních příležitostí pohybujeme od roku 2009. Naše portfolio služeb se stále rozšiřuje, a to je i důvod, proč hledáme nového člena týmu.

Co bude náplní tvojí práce?

Budeš se podílet na zpracování dílčích částí žádostí o podporu a jejích příloh a také na administraci projektů spolufinancovaných ze strukturálních fondů EU i národních dotačních programů. Uvítáme zkušenosti v dotační oblasti.

Že nevíš, co to obnáší?

Jde o zpracování dílčích částí projektových záměrů a celých projektových žádostí pod vedením zkušeného projektového manažera (částečně samostatné zpracování dílčích částí projektových žádosti). Dále budeš připravovat i zprávy o realizaci projektu a jeho monitoringu. No a když bude potřeba v projektu něco změnit, tak nám pomůžeš podat žádost o změnu. 🙂 Nemusíš se ničeho bát, vše tě naučíme!

Budeme Tě brát na schůzky s klienty a budeš tak součástí tvorby projektových záměrů, naučíme tě přemýšlet tzv. projektově.

Nemine Tě komunikace s orgány ČR (především s ministerstvy, které mají jednotlivé programy na starosti).

Co od Tebe potřebujeme?

Chuť se vzdělávat a proaktivní přístup k práci. Naše práce se neobejde bez všeobecného přehledu, vyžaduje nutnou dávku preciznosti, spolehlivosti a selského rozumu.

Pokud máš nějaké zkušenosti v oblasti dotačních programů nebo se o ně zajímáš, budeš mít nespornou výhodu! Vítáme i znalosti z účetnictví nebo jiných ekonomických oborů.

A co Ti nabídneme?

Můžeš u nás pracovat i při studiu brigádně. Nastoupit můžeš ihned. Rozvoj, rozvoj a zase rozvoj. A když Tě to bude bavit, můžeš se stát specialistou v oblasti dotačního poradenství.

Nikdy v tom nebudeš sám/a.

Když budeš potřebovat, tak si vezmeš homeoffice

A ve svém volném čase můžeš využívat výhod multisport karty.

Další info pro Tebe:

Práce s rozmanitou klientelou, možnost pracovat s velkými společnostmi i malými podniky, živnostníky, NNO, obcemi, VŠ atd.

V případě zájmu nám pošli CV a něco o sobě, budeme se na tebe těšit na pohovoru.

jankovska@dotacecelkom.cz