Portfolio našich služeb

Jsme tým lidí se základnou v Praze a třináctiletými zkušenostmi v oblasti dotací. Proto se i naši klienti za námi rádi vrací a my každou novou výzvu s radostí vítáme. Baví nás, když vidíme, že naše práce klienty posouvá i trochu jinam, než možná sami původně očekávali, a otevírá jim nové cesty a obzory.

Naše služby

Dotační management

V naší společnosti se zaměřujeme na všechny typy dotačních projektů pro neziskové organizace, malé, střední i velké podniky, startupy či subjekty z veřejného a výzkumného sektoru. Vybereme pro vás vhodné řešení a pomůžeme Vám s počátečním nastavením projektu. Jsme tu pro Vás od začátku až do konce. Seženeme Vám vhodnou dotaci, sepíšeme pro Vás projektový záměr a následně Vám pomůžeme s realizací projektu.

Projektový consulting

Je načase proměnit váš projektový záměr ve skutečnost. Náš zkušený tým vám pomůže s nastavením etap, cílů, výstupů či rozpočtu projektu.V rámci konzultací řešíme jak projekty vznikající „na zelené louce”, tak změny, inovace a optimalizace existujícího řešení. Dokážeme vám také dodat návrhy alternativního řešení stávajících procesů. Pro váš projekt nakonec obstaráme podporu formou dotace nebo jakýchkoliv jiných investičních zdrojů. Jsme připraveni, jestli jste vy.

Mentoring

 

Každý potřebuje občas ukázat ten správný směr. Poradíme vám, jak nastavit váš byznys model, kam zaměřit vaše aktivity, jak naplánovat vaše budoucí projekty či jak se připravit na smysluplný vstup investorů.

Jsme tu pro vás od začátku až do konce. Pomůžeme vám ve všech fázích tvorby byznys plánu – od analýzy trhu, produktu či cílové skupiny přes samotnou obchodní strategii až po prodej vašich produktů a služeb.

Propojování a networking

Díky naší dlouholeté praxi máme kolem sebe mnoho zkušených partnerů, kteří vám pomohou se zajištěním různých služeb potřebných ve vašem byznysu a aktivitách. Zajistíme pro vás ty nejlepší akcelerační huby, právní a účetní služby či marketingové agentury. Dokážeme vám tak pomoci v jakékoliv fázi vašeho podnikání.

Kooperativní financování

Dotacemi to u nás nekončí. Je spousta dalších cest, jak začít realizovat vaše plány. Pro vaše projekty a aktivity vám obstaráme vhodný zdroj financí, aby nezůstalo jen u dobrého nápadu. Spolupracujeme s celou řadou investorů, investičních fondů, CSR a nadačních fondů či crowdfundingovými platformami. Napište nám a my vyhodnotíme, jaké možnosti financování jsou pro vás optimální.

Marketing

Za 13 let působení na trhu jsme se již setkali se situací, že i skvělý projekt upadl v nepoznání. Přemýšleli jsme proto, jak těmto klientům pomoci. Na jedné straně je skvělý projekt a na druhé žádná odezva od širší společnosti nebo trhu. Řešení je marketing. Rozhodli jsme se proto navázat spolupráci s marketingovou špičkou u nás pomoci tak našim klientům s propagací jejich projektů.Ať už se jedná o propagaci před zahájením realizace projektu nebo průběhem realizace projektu. My jsme tu pro vás a chceme, aby se o vašich projektech vědělo. Díky našim osvědčeným partnerům vám odpadne dlouhé vyhledávání agentur na internetu a získávání jejich nabídek. 

Důvěřujte nám

Za více než 13 let působení v oblasti podpory poskytované z evropských, mezinárodních i národních fondů jsme úspěšně připravili více než 800 projektů v hodnotě přesahující 12 mld. Kč. S našimi klienty z neziskového, podnikatelského  a veřejného sektoru (spolu)vymýšlíme a rozvíjíme jejich zajímavé nápady. Společně vytváříme inovativní a konkurenceschopné projekty, které mají dlouhodobý dopad.

Pomohli jsme uskutečnit například takové nápady jako meditační aplikace Calmio, doručovací služba ZASLAT, platformu pro distanční vzdělávání EDURAMA, vytvoření pracovních míst v Potravinové bance, rekonstrukce pražských kostelů pro vznik komunitních center pro místní obyvatele, vybudování komunitního centra pro seniory pro Městskou část Dolní Počernice

Mgr. Markéta Jankovská

Jednatelka společnosti

Zavolejte nám

Napište nám

Máte zájem o dotaci? Napište nám

Vyberte jaký jste subjekt?