13 let zkušeností s dotacemi

Jsme sehraný tým, který si umí vždy poradit. Naší vizitkou je více než 800 úspěšně připravených dotačních projektů za posledních 13 let. Ulehčujeme podnikání malým a středním firmám, neziskovkám i startupům. Od prvního nápadu až po samotnou realizaci. Hlavně kvůli tomu s námi klienti rádi spolupracují dlouhodobě.

Pár slov od CEO

Věřím v lidský potenciál k růstu a nesmírně mě baví s klienty pracovat na objevování jejich skrytých možností. Ať už těch při vymýšlení projektu nebo těch finančních.

Přes 13 let se zabývám konzultantskými činnostmi v oblasti dotační podpory poskytované z evropských, mezinárodních i národních fondů. S mým týmem jsme za tu dobu úspěšně připravili více než 800 projektů v hodnotě přesahující 12 mld. Kč.

Pomáháme k životu inovativním a konkurenceschopným firmám, startupům a veřejně prospěšným projektům, jako jsou ČVUT v Praze, BIOCEV, Ústav molekulární genetiky v Praze, Masarykova univerzita v Brně, Zaslat, Synga, IBZ Group, Městská část Dolní Počernice, MČ Řepy a T Power.

Mgr. Markéta Jankovská

CEO / Výkonná ředitelka

Odevzdanými projekty jsme si vždy jistí

 

Dotace a granty se nepodaří získat každému. Je třeba se detailně orientovat v jednotlivých výzvách, pravidlech a dokumentaci. S námi na to naštěstí nejste sami.

Náš přístup tkví v úzké spolupráci. Od začátku budete mít jasný přehled o možnostech podpory a budete přesně vědět, co vše je potřeba zařídit. Jsme tu pro vás i po tom, co proměníme váš nápad na financovatelný projekt.

Je pro nás důležité, abychom na přípravě podkladů spolupracovali. Všechno musí sedět do posledního detailu, teprve potom podáme žádost o dotaci či zajištění alternativních finančních zdrojů.

Díky našim bohatým zkušenostem, odbornosti a různorodému zaměření týmu najdeme zdroje i tam, kde by ostatní ani nehledali. Odevzdanými projekty jsme si vždy jistí, proto naše odměna vzniká až po úspěšném schválení dotace. A že se to děje často – v získávání dotací jsme v 90% případů úspěšní.

Projekty nejen píšeme, ale pomáháme také s realizací. Představivosti se meze nekladou. Stačí se nám ozvat a společně určitě najdeme cestu k vašemu cíli. Tak na co čekáte?

Náš tým

Mgr. Markéta Jankovská

CEO / Výkonná ředitelka

Mgr. Adam Pavlík, M.A.

Managing director

Ing. Tereza Vídeňková

Senior project manager

videnkova@dotace2009.cz

Ing. Miroslava Budiačová

Project manager

budiacova@dotace2009.cz