Naše reference

0 +
Projektů v portfoliu
0 %
Úspěšnost v žádostech o dotace
0 +
Úspěšných žádostí o dotaci
0
Stabilních expertů na dotace

Pomáháme firmám

Jsme hrdí, že se můžeme od roku 2009 podílet na rozvoji českého podnikatelského prostředí a zvyšovat tak konkurenceschopnost tuzemských firem. Naše projekty už několik let vytvářejí nová pracovní místa, pomáhají zavádět nové procesy výroby, přináší nové inovativní produkty a pomáhají s transformací české ekonomiky. Díky spolupráci na těchto projektech přispíváme k rozvoji hospodářství s přidanou hodnotou i pro vás.

case study

Díky naší práci může Synga s.r.o. pomáhat s asistovanou reprodukcí v ČR

Se společností Synga s.r.o. spolupracujeme od prvních let jejího založení. Zabývá se výzkumem v oblasti embryologie, výroby a distribuce laboratorních pomůcek a prostředků. Cílem společnosti vždy bylo inovovat a přinést do embryologických laboratoří lepší výrobky navrhované lidmi, kteří je každý den používají ke své práci.

Společnosti jsme pomohli získat dotaci na výzkum a vývoj těchto pomůcek tak, aby výrobky získaly všechny potřebné certifikáty. Průběžně jim pomáháme financovat i výrobu nových průměrů a typů pipet, aby byli schopni pružně reagovat na měnící se potřeby laboratoří a IVF klinik.

Nejnověji spolupracujeme se Syngou na projektu výroby souboru mikropipet pro ICSI financovaného z programu pro podnikatele. Systém Synga je nejvyužívanějším systémem svého druhu v ČR a úspěšně proniká i na světové trhy. Synga pipety se běžně vyváží nejen do řady států Evropské unie, ale také do Asie a Jižní Ameriky.

Naše spokojené firmy

Pomáháme neziskovkám

Neziskové organizace patří mezi hlavní hybatele rozvoje společnosti v České republice. Jejich dobročinné aktivity pomáhají mnoha oblastech každodenního života. Díky aktivitám neziskových organizací dochází k boji s korupcí, snižování sociálního vyloučení, odstraňování diskriminace či k rozvoji vzdělávání, ochraně demokracie a společenských hodnot. Jsme rádi, že v mnohých z těchto oblastí můžeme pomáhat i my.

case study

Kombinace 4 dotací pro Farní sbor Českobratrské církve evangelické

Pro Farní sbor Českobratrské církve evangelické na Smíchově jsme dokázali zajistit kombinaci hned 4 dotací, bez kterých by takto stavebně náročný projekt nebylo možné realizovat.

Díky tomu došlo k rekonstrukci jejich kostela sídlícího Na Doubkové 8, vzniku nového Komunitního centra zaměřujícího se na podporu sociálně vyloučených dětí a vybudování kvalitního zázemí pro aktivity církve.

Komunitní centrum nyní pomáhá dětem, jejich rodinám i seniorům zapojit se do aktivit v jejich okolí, ke kterým mají často omezený přístup z finančních důvodů. Organizuje pro ně organizuje nízkoprahové komunitní, pohybové i různé umělecké aktivity. 

Těší nás pomáhat projektům, které umožňují všem bez rozdílu pohlaví, věku či etnika zapojit se plnohodnotně do společnosti, řešit své problémy a seberealizovat se tak, aby byl každodenní život nás všech co nejpříjemnější.

Naše spokojené neziskovky

Žižkostel

Pomáháme startupům

Inovace, inovace a zase inovace. Inovace je budoucnost a my budoucnost podporujeme. Mladí podnikavci jsou páteří rozvoje u nás. Díky novým nápadům, myšlenkám a technologiím se každý den vytváří nové produkty, které usnadňují náš každodenní život, šetří peníze, čas a mají pozitivní dopad na životní prostředí. Inovace má své místo i u nás. Jsme proto rádi, že vám můžeme pomáhat.

case study

Pomohli jsme s rozvojem přepravních služeb u nás

Jsme hrdí na to, že jsme mohli být u začátků tak inovativní a dynamicky rostoucí společnosti, jako je Zaslat s.r.o.

Zaslat nás v roce 2016 oslovilo s cílem zajištění dotace pro jejich začínající internetovou přepravní službu. Po schválené žádosti o dotaci v programu The Country for the Future jsme společně nastavili obchodní cíle společnosti a zajistili dostatečné cash flow pro realizaci projektů.

Nejen díky tomuto úspěchu bylo Zaslat v roce 2020 vybráno mezi 50 subjektů prestižního žebříčku Deloitte Technology Fast, ve kterém se umístilo na skvělé 10. příčce v kategorii Rising Stars. Zaslat tak uspělo v kategorii, kde začínali dnes nepřehlédnutelní světoví hráči jako Prusa Research, Kiwi.com či STRV.


Díky dotaci Zaslat skutečně nastartovalo svůj dlouhodobý růst a urychlilo svou expanzi i na zahraniční trhy. Jejich byznys model byl úspěšně zopakován už ve 3 dalších zemích.

Naše spokojené startupy

Naši další spokojení klienti

Městská část Dolní Počernice