Dotace pro neziskovky

Neziskovky mají ve společnosti nezastupitelnou roli, proto existuje mnoho dotačních programů, které mohou výrazným způsobem podpořit jejich činnost. Zjistíme, jaké možnosti financování lze využít pro dané účely, pomůžeme s administrací i následnou realizací projektu. Dotace pro neziskovky jsou pro nás každodenní pracovní náplní.

0 +
Projektů v portfoliu
0 %
Úspěšnost v žádostech o dotace
0 +
Úspěšných žádostí o dotaci
0
Stabilních expertů na dotace

Co nabízíme

Poskytneme vám kompletní servis v oblasti získávání financí z různých fondů, ať už z těch národních, nebo evropských. Pomůžeme vám jak při samotné přípravě žádosti, tak i během celého procesu realizace projektu a vy se budete moci plně věnovat rozvoji své organizace a svým klientům.

– Vyhodnotíme vhodné možnosti financování pro dané účely,

– zajistíme, aby se o projektu vědělo, 

– pomůžeme s průběžnými zprávami a dalšími náležitostmi při realizaci.

Aktuální výzvy pro neziskovky

Jste nezisková organizace a potřebujete finance na provoz a mzdy zaměstnanců, na vybudování moderních prostor, nebo na vybavení? Ukážeme vám, co všechno je možné a jak toho využít pro spokojenost vašich klientů a rozvoj vaší organizace.

Komu už jsme pomohli získat dotaci

Žižkostel

Další služby

Mentoring

 

Každý potřebuje občas ukázat ten správný směr. Poradíme vám, jak nastavit váš byznys model, kam zaměřit vaše aktivity, jak naplánovat vaše budoucí projekty či jak se připravit na smysluplný vstup investorů.

Jsme tu pro vás od začátku až do konce. Pomůžeme vám ve všech fázích tvorby byznys plánu – od analýzy trhu, produktu či cílové skupiny přes samotnou obchodní strategii až po prodej vašich produktů a služeb.

Projektový consulting

Je načase proměnit váš projektový záměr ve skutečnost. Náš zkušený tým vám pomůže s nastavením etap, cílů, výstupů či rozpočtu projektu.

V rámci konzultací řešíme jak projekty vznikající „na zelené louce”, tak změny, inovace a optimalizace existujícího řešení. Dokážeme vám také dodat návrhy alternativního řešení stávajících procesů.

Pro váš projekt nakonec obstaráme podporu formou dotace nebo jakýchkoliv jiných investičních zdrojů. Jsme připraveni, jestli jste vy.
Kooperativní financování

Dotacemi to u nás nekončí. Je spousta dalších cest, jak začít realizovat vaše plány. Pro vaše projekty a aktivity vám obstaráme vhodný zdroj financí, aby nezůstalo jen u dobrého nápadu.

Spolupracujeme s celou řadou investorů, investičních fondů, CSR a nadačních fondů či crowdfundingovými platformami. Napište nám a my vyhodnotíme, jaké možnosti financování jsou pro vás optimální.

Propojování a networking

Díky naší 13leté praxi máme kolem sebe mnoho zkušených partnerů, kteří vám pomohou se zajištěním různých služeb potřebných ve vašem byznysu a aktivitách.

Zajistíme pro vás ty nejlepší akcelerační huby, právní a účetní služby či marketingové agentury. Dokážeme vám tak pomoci v jakékoliv fázi vašeho podnikání.

 

Zavolejte nám

Napište nám

Máte zájem o dotaci? Napište nám

Vyberte jaký jste subjekt?